tomaszwyka

@log88s tu jechałem zwykłą serią 5, żadne YOLO Zawsze jeżdżę bezpiecznie i dostosowuję prędkość do warunków… po to aby nikomu nie zrobić krzywdy. Nie jestem egoistycznym zjebem✌️

@log88s tu jechałem zwykłą serią 5, żadne YOLO Zawsze jeżdżę bezpiecznie i dostosowuję prędkość do warunków… po to aby nikomu nie zrobić krzywdy. Nie jestem egoistycznym zjebem✌️



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 08, 2020 at 10:39AM