@log88s tu jechałem zwykłą serią 5, żadne YOLO Zawsze jeżdżę bezpiecznie i dostosowuję prędkość do warunków… po to aby nikomu nie zrobić krzywdy. Nie jestem egoistycznym zjebem✌️
posted in twitter
@log88s tu jechałem zwykłą serią 5, żadne YOLO Zawsze jeżdżę bezpiecznie i dostosowuję prędkość do warunków… po to aby nikomu nie zrobić krzywdy. Nie jestem egoistycznym zjebem✌️
tu jechałem zwykłą serią 5, żadne YOLO
Zawsze jeżdżę bezpiecznie i dostosowuję prędkość do warunków… po to aby nikomu nie zrobić krzywdy.
Nie jestem egoistycznym zjebem✌️— Tomasz Wyka⚡️ (@tomasz) November 8, 2020
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 08, 2020 at 10:39AM