@lis_tomasz oj już im współczuję jak przyjebią się do łysych ??
posted in twitter
@lis_tomasz oj już im współczuję jak przyjebią się do łysych ??
@lis_tomasz oj już im współczuję jak przyjebią się do łysych ??
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 16, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 17, 2022 at 12:17AM