tomaszwyka

@lespru Miałem kiedyś takiego Passata B5… dobrze go wspominam https://bit.ly/3gHkLln

@lespru Miałem kiedyś takiego Passata B5… dobrze go wspominam https://bit.ly/3gHkLln



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 25, 2022 at 08:43PM