@kubek_k wolę nie mieć wcale… przechodzę w całości na Telegram
posted in twitter
@kubek_k wolę nie mieć wcale… przechodzę w całości na Telegram
@kubek_k wolę nie mieć wcale… przechodzę w całości na Telegram
— tomasz (@tomasz)
Dec 24, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 24, 2022 at 06:28PM