tomaszwyka

@KrzysztofBryk raczej użytkownicy iPhone przyzwyczają się do trochę gorszego asystenta jakim jest Siri. @GolaBartek

@KrzysztofBryk raczej użytkownicy iPhone przyzwyczają się do trochę gorszego asystenta jakim jest Siri. @GolaBartek


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 23, 2016 at 11:11AM