@KrzysztofBryk raczej użytkownicy iPhone przyzwyczają się do trochę gorszego asystenta jakim jest Siri. @GolaBartek
posted in twitter
@KrzysztofBryk raczej użytkownicy iPhone przyzwyczają się do trochę gorszego asystenta jakim jest Siri. @GolaBartek
@KrzysztofBryk raczej użytkownicy iPhone przyzwyczają się do trochę gorszego asystenta jakim jest Siri. @GolaBartek
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 23, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 23, 2016 at 11:11AM