@krzysiek_kili @Apple to soft dla profesjonalistów, którzy zarobią nim na niego w jakieś kilkanaście minut… a poza tym to chyba oczywiste, że będzie wszystko drożało… inflacja + słaba złotówka = Polska wg. wizji Kaczyńskiego
posted in twitter
@krzysiek_kili @Apple to soft dla profesjonalistów, którzy zarobią nim na niego w jakieś kilkanaście minut… a poza tym to chyba oczywiste, że będzie wszystko drożało… inflacja + słaba złotówka = Polska wg. wizji Kaczyńskiego
@krzysiek_kili @Apple to soft dla profesjonalistów, którzy zarobią nim na niego w jakieś kilkanaście minut… a poza tym to chyba oczywiste, że będzie wszystko drożało… inflacja + słaba złotówka = Polska wg. wizji Kaczyńskiego
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 30, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 30, 2022 at 12:28PM