@Krzich jedno… koleżka zostawił telefon w nagrzanym aucie http://bitly.com/2eFl4rc
posted in twitter
@Krzich jedno… koleżka zostawił telefon w nagrzanym aucie http://bitly.com/2eFl4rc
@Krzich jedno… koleżka zostawił telefon w nagrzanym aucie http://bitly.com/2eFl4rc
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 23, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 23, 2016 at 03:04AM