@Krzich ja już w 2014 miałem YOLO https://bitly.com/30TYpl3
posted in twitter
@Krzich ja już w 2014 miałem YOLO https://bitly.com/30TYpl3
ja już w 2014 miałem YOLOhttps://t.co/Wvq9VtcIR0
— Tomasz Wyka⚡️ (@tomasz) March 16, 2021
from Twitter https://twitter.com/tomasz
March 16, 2021 at 11:07AM