@kpisarz coś jest nie tak, muszę to rozkminić, dam znać jutro
posted in twitter
@kpisarz coś jest nie tak, muszę to rozkminić, dam znać jutro
@kpisarz coś jest nie tak, muszę to rozkminić, dam znać jutro
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 22, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 23, 2022 at 12:25AM