tomaszwyka

@korzonekX w całym tym wszędobylskim elektrycznym syfem to na pewno :)

@korzonekX w całym tym wszędobylskim elektrycznym syfem to na pewno :)



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 03, 2022 at 01:46PM