@korzonekX w całym tym wszędobylskim elektrycznym syfem to na pewno :)
posted in twitter
@korzonekX w całym tym wszędobylskim elektrycznym syfem to na pewno :)
@korzonekX w całym tym wszędobylskim elektrycznym syfem to na pewno :)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 03, 2022 at 01:46PM