tomaszwyka

@Kondzio42 tylko aby móc wypłacić na 0% to musisz mieć rezydencję podatkową na Cyprze bo inaczej musisz podatek od dywidendy zapłacić w Polsce a tylko spółka CIT swój na Cyprze

@Kondzio42 tylko aby móc wypłacić na 0% to musisz mieć rezydencję podatkową na Cyprze bo inaczej musisz podatek od dywidendy zapłacić w Polsce a tylko spółka CIT swój na Cyprze



from Twitter https://twitter.com/tomasz

May 17, 2023 at 09:08AM