@Kondzio42 tylko aby móc wypłacić na 0% to musisz mieć rezydencję podatkową na Cyprze bo inaczej musisz podatek od dywidendy zapłacić w Polsce a tylko spółka CIT swój na Cyprze
posted in twitter
@Kondzio42 tylko aby móc wypłacić na 0% to musisz mieć rezydencję podatkową na Cyprze bo inaczej musisz podatek od dywidendy zapłacić w Polsce a tylko spółka CIT swój na Cyprze
@Kondzio42 tylko aby móc wypłacić na 0% to musisz mieć rezydencję podatkową na Cyprze bo inaczej musisz podatek od dywidendy zapłacić w Polsce a tylko spółka CIT swój na Cyprze
— tomasz (@tomasz)
May 17, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
May 17, 2023 at 09:08AM