tomaszwyka

Kolejna subskrypcja… ale za 12,49zł to aż żal nie wykupić Najśmieszniejsze, że najrzadziej korzystam z najdroższego tutaj (179zł/miesiąc) Canal+ A na start z exlusive’ów SkyShowtime polecam: – Tulsa King – Gangs of London #SkyShowtime #VOD https://bit.ly/3XPCir4

Kolejna subskrypcja… ale za 12,49zł to aż żal nie wykupić Najśmieszniejsze, że najrzadziej korzystam z najdroższego tutaj (179zł/miesiąc) Canal+ A na start z exlusive’ów SkyShowtime polecam: – Tulsa King – Gangs of London #SkyShowtime #VOD https://bit.ly/3XPCir4



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 20, 2023 at 10:55PM