Kolejna subskrypcja… ale za 12,49zł to aż żal nie wykupić Najśmieszniejsze, że najrzadziej korzystam z najdroższego tutaj (179zł/miesiąc) Canal+ A na start z exlusive’ów SkyShowtime polecam: – Tulsa King – Gangs of London #SkyShowtime #VOD https://bit.ly/3XPCir4
posted in twitter
Kolejna subskrypcja… ale za 12,49zł to aż żal nie wykupić Najśmieszniejsze, że najrzadziej korzystam z najdroższego tutaj (179zł/miesiąc) Canal+ A na start z exlusive’ów SkyShowtime polecam: – Tulsa King – Gangs of London #SkyShowtime #VOD https://bit.ly/3XPCir4
Kolejna subskrypcja… ale za 12,49zł to aż żal nie wykupić
Najśmieszniejsze, że najrzadziej korzystam z najdroższego tutaj (179zł/miesiąc) Canal+
A na start z exlusive’ów SkyShowtime polecam:
– Tulsa King
– Gangs of London#SkyShowtime #VOD https://bit.ly/3XPCir4
— tomasz (@tomasz)
Feb 20, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 20, 2023 at 10:55PM