tomaszwyka

@kazet_ldz nie ma za co, za retweet będę wdzięczny, niech moja praca przysłuży się jak największej liczbie kibiców ?

@kazet_ldz nie ma za co, za retweet będę wdzięczny, niech moja praca przysłuży się jak największej liczbie kibiców ?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 03, 2022 at 08:00PM