@kazet_ldz nie ma za co, za retweet będę wdzięczny, niech moja praca przysłuży się jak największej liczbie kibiców ?
posted in twitter
@kazet_ldz nie ma za co, za retweet będę wdzięczny, niech moja praca przysłuży się jak największej liczbie kibiców ?
@kazet_ldz nie ma za co, za retweet będę wdzięczny, niech moja praca przysłuży się jak największej liczbie kibiców ?
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 03, 2022 at 08:00PM