@Juliuszk to będzie dobre dla tych co mają nieruchomości… ceny wzrosną, ci co są w potrzebie nadal nic z tego nie dostaną
posted in twitter
@Juliuszk to będzie dobre dla tych co mają nieruchomości… ceny wzrosną, ci co są w potrzebie nadal nic z tego nie dostaną
@Juliuszk to będzie dobre dla tych co mają nieruchomości… ceny wzrosną, ci co są w potrzebie nadal nic z tego nie dostaną
— tomasz (@tomasz)
Dec 17, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 17, 2022 at 07:35PM