tomaszwyka

@Juliuszk to będzie dobre dla tych co mają nieruchomości… ceny wzrosną, ci co są w potrzebie nadal nic z tego nie dostaną

@Juliuszk to będzie dobre dla tych co mają nieruchomości… ceny wzrosną, ci co są w potrzebie nadal nic z tego nie dostaną



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 17, 2022 at 07:35PM