tomaszwyka

@Juliuszk @hazan znajomemu padł Liebherr… przyjechali z nową lodówką a starą zabrali… nikt o nic nie pytał… mi padł Samsung… finalnie wylądował na śmietniku. To oczywiście dwa przypadki a nie żadna statystyka ale coś nie coś mówi o podejściu do klienta.

@Juliuszk @hazan znajomemu padł Liebherr… przyjechali z nową lodówką a starą zabrali… nikt o nic nie pytał… mi padł Samsung… finalnie wylądował na śmietniku. To oczywiście dwa przypadki a nie żadna statystyka ale coś nie coś mówi o podejściu do klienta.



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 11, 2022 at 02:40PM