@Juliuszk @dominiklada cieszę się, że jestem głuchy i typowy harman/kardon montowany w autach mi wystarcza… co oznacza, że nie zbankrutuję ;)
posted in twitter
@Juliuszk @dominiklada cieszę się, że jestem głuchy i typowy harman/kardon montowany w autach mi wystarcza… co oznacza, że nie zbankrutuję ;)
@Juliuszk @dominiklada cieszę się, że jestem głuchy i typowy harman/kardon montowany w autach mi wystarcza… co oznacza, że nie zbankrutuję ;)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 28, 2022 at 11:59AM