tomaszwyka

@Juliuszk @dominiklada cieszę się, że jestem głuchy i typowy harman/kardon montowany w autach mi wystarcza… co oznacza, że nie zbankrutuję ;)

@Juliuszk @dominiklada cieszę się, że jestem głuchy i typowy harman/kardon montowany w autach mi wystarcza… co oznacza, że nie zbankrutuję ;)



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 28, 2022 at 11:59AM