@jansobieski19 tak czy inaczej… nie spłaca się automatycznie a ja nie mam czasu na pierdolenie się z przelewami i pamiętaniem o tym… chcę kartę podpięta do konta i automatyczne spłaty
posted in twitter
@jansobieski19 tak czy inaczej… nie spłaca się automatycznie a ja nie mam czasu na pierdolenie się z przelewami i pamiętaniem o tym… chcę kartę podpięta do konta i automatyczne spłaty
@jansobieski19 tak czy inaczej… nie spłaca się automatycznie a ja nie mam czasu na pierdolenie się z przelewami i pamiętaniem o tym… chcę kartę podpięta do konta i automatyczne spłaty
— tomasz (@tomasz)
Dec 15, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 15, 2022 at 12:48PM