tomaszwyka

@JanekBoRodo @Deletemepls4 @jakubkralka mam podobnie tylko, że z giełdą (nie licząc krypto ale to jest jeszcze coś innego) ? Co do reszty to w pełni się zgadzam… tylko przegrywy zrzucają winę za swoje porażki na pecha lub co gorsza na jakieś wymyślone siły wyższe typu „bóg tak chciał”

@JanekBoRodo @Deletemepls4 @jakubkralka mam podobnie tylko, że z giełdą (nie licząc krypto ale to jest jeszcze coś innego) ? Co do reszty to w pełni się zgadzam… tylko przegrywy zrzucają winę za swoje porażki na pecha lub co gorsza na jakieś wymyślone siły wyższe typu „bóg tak chciał”



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 05, 2022 at 10:37AM