@JanekBoRodo @Deletemepls4 @jakubkralka mam podobnie tylko, że z giełdą (nie licząc krypto ale to jest jeszcze coś innego) ? Co do reszty to w pełni się zgadzam… tylko przegrywy zrzucają winę za swoje porażki na pecha lub co gorsza na jakieś wymyślone siły wyższe typu „bóg tak chciał”
posted in twitter
@JanekBoRodo @Deletemepls4 @jakubkralka mam podobnie tylko, że z giełdą (nie licząc krypto ale to jest jeszcze coś innego) ? Co do reszty to w pełni się zgadzam… tylko przegrywy zrzucają winę za swoje porażki na pecha lub co gorsza na jakieś wymyślone siły wyższe typu „bóg tak chciał”
@JanekBoRodo @Deletemepls4 @jakubkralka mam podobnie tylko, że z giełdą (nie licząc krypto ale to jest jeszcze coś innego) ?
Co do reszty to w pełni się zgadzam… tylko przegrywy zrzucają winę za swoje porażki na pecha lub co gorsza na jakieś wymyślone siły wyższe typu „bóg tak chciał”— tomasz (@tomasz)
Dec 5, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 05, 2022 at 10:37AM