@jacek_zieba ok to idę wg. numerów standardowo :)
posted in twitter
@jacek_zieba ok to idę wg. numerów standardowo :)
@jacek_zieba ok to idę wg. numerów standardowo :)
— Tomasz Wyka (@tomasz) November 5, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 05, 2016 at 11:44AM