ja jestem hardcore fanem #Apple ale nigdy nie pomyślałem, że można być samsunga zdelegalizować… niezły pomysł :) https://bit.ly/3IzIBcY
posted in twitter
ja jestem hardcore fanem #Apple ale nigdy nie pomyślałem, że można być samsunga zdelegalizować… niezły pomysł :) https://bit.ly/3IzIBcY
ja jestem hardcore fanem #Apple ale nigdy nie pomyślałem, że można być samsunga zdelegalizować… niezły pomysł :) https://bit.ly/3IzIBcY
— tomasz (@tomasz)
Feb 28, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 28, 2023 at 10:35AM