tomaszwyka

@J_Lempart @hazan brakuje takiego poradnika krok po kroku dla totalnych noobów jak ja, co gdzie kliknąć, gdzie założyć jakieś konto, itd, najlepiej żeby można to było zrobić poza jurysdykcją Polski bo moje zaufanie do rządu sięgnęło zera i nie wyobrażam sobie teraz inwestować nadwyżek w tym kraju

@J_Lempart @hazan brakuje takiego poradnika krok po kroku dla totalnych noobów jak ja, co gdzie kliknąć, gdzie założyć jakieś konto, itd, najlepiej żeby można to było zrobić poza jurysdykcją Polski bo moje zaufanie do rządu sięgnęło zera i nie wyobrażam sobie teraz inwestować nadwyżek w tym kraju



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 11, 2022 at 02:56PM