tomaszwyka

@hipoksja jestem świeżo po COVIDzie… i to bardzo ciężkim przejściu… mógłbym tego nie przeżyć

@hipoksja jestem świeżo po COVIDzie… i to bardzo ciężkim przejściu… mógłbym tego nie przeżyć



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 04, 2020 at 09:15PM