@hipoksja jestem świeżo po COVIDzie… i to bardzo ciężkim przejściu… mógłbym tego nie przeżyć
posted in twitter
@hipoksja jestem świeżo po COVIDzie… i to bardzo ciężkim przejściu… mógłbym tego nie przeżyć
jestem świeżo po COVIDzie… i to bardzo ciężkim przejściu… mógłbym tego nie przeżyć
— Tomasz Wyka (@tomasz) November 4, 2020
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 04, 2020 at 09:15PM