@hazan Zalando rozwala system pod tym względem… raz im napisałem że w spodniach jest mała dziurka… oddali połowę kasy i napisali maila że jak chcę to mogę im to odesłać i zwrócą drugą połowę a jak nie to mogę chodzić w dziurawych za pół ceny?
posted in twitter
@hazan Zalando rozwala system pod tym względem… raz im napisałem że w spodniach jest mała dziurka… oddali połowę kasy i napisali maila że jak chcę to mogę im to odesłać i zwrócą drugą połowę a jak nie to mogę chodzić w dziurawych za pół ceny?
Zalando rozwala system pod tym względem… raz im napisałem że w spodniach jest mała dziurka… oddali połowę kasy i napisali maila że jak chcę to mogę im to odesłać i zwrócą drugą połowę a jak nie to mogę chodzić w dziurawych za pół ceny?
— Tomasz Wyka⚡️ (@tomasz) March 11, 2021
from Twitter https://twitter.com/tomasz
March 11, 2021 at 06:14PM