@hazan mam ten silnik w serii 4 – nieosiągalne I to jest zabawne, że zjeby z UE cisnęli na downsizing gdzie mniejsze pojemność palą więcej ?
posted in twitter
@hazan mam ten silnik w serii 4 – nieosiągalne I to jest zabawne, że zjeby z UE cisnęli na downsizing gdzie mniejsze pojemność palą więcej ?
@hazan mam ten silnik w serii 4 – nieosiągalne
I to jest zabawne, że zjeby z UE cisnęli na downsizing gdzie mniejsze pojemność palą więcej ?— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 03, 2022 at 10:47AM