tomaszwyka

@hazan dobry wynik jak na 2L benzynę… ale nie pobijesz mojego 3L diesla (40d 340KM), wczoraj 5,3L/100 w trasie na lajcie jechałem bo pojebałem godziny i wyjechałem o 40min za wcześnie?

@hazan dobry wynik jak na 2L benzynę… ale nie pobijesz mojego 3L diesla (40d 340KM), wczoraj 5,3L/100 w trasie na lajcie jechałem bo pojebałem godziny i wyjechałem o 40min za wcześnie?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 03, 2022 at 09:55AM