@hazan dobry wynik jak na 2L benzynę… ale nie pobijesz mojego 3L diesla (40d 340KM), wczoraj 5,3L/100 w trasie na lajcie jechałem bo pojebałem godziny i wyjechałem o 40min za wcześnie?
posted in twitter
@hazan dobry wynik jak na 2L benzynę… ale nie pobijesz mojego 3L diesla (40d 340KM), wczoraj 5,3L/100 w trasie na lajcie jechałem bo pojebałem godziny i wyjechałem o 40min za wcześnie?
@hazan dobry wynik jak na 2L benzynę… ale nie pobijesz mojego 3L diesla (40d 340KM), wczoraj 5,3L/100 w trasie na lajcie jechałem bo pojebałem godziny i wyjechałem o 40min za wcześnie?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 03, 2022 at 09:55AM