tomaszwyka

@GStraub_ @Juliuszk zapraszam… nigdy nie jest za późno na naprawę błędów z przeszłości ?

@GStraub_ @Juliuszk zapraszam… nigdy nie jest za późno na naprawę błędów z przeszłości ?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

August 26, 2022 at 10:06PM