@GStraub_ @Juliuszk zapraszam… nigdy nie jest za późno na naprawę błędów z przeszłości ?
posted in twitter
@GStraub_ @Juliuszk zapraszam… nigdy nie jest za późno na naprawę błędów z przeszłości ?
@GStraub_ @Juliuszk zapraszam… nigdy nie jest za późno na naprawę błędów z przeszłości ?
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 26, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 26, 2022 at 10:06PM