tomaszwyka

@GrigorijEs ciekawe czy będzie inna niż w 12” w odczuciu

@GrigorijEs ciekawe czy będzie inna niż w 12” w odczuciu


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 27, 2016 at 09:11PM