@GrigorijEs ciekawe czy będzie inna niż w 12” w odczuciu
posted in twitter
@GrigorijEs ciekawe czy będzie inna niż w 12” w odczuciu
@GrigorijEs ciekawe czy będzie inna niż w 12” w odczuciu
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 27, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 27, 2016 at 09:11PM