@GrigorijEs chyba że wyjmie kartę SIM
posted in twitter
@GrigorijEs chyba że wyjmie kartę SIM
@GrigorijEs chyba że wyjmie kartę SIM
— Tomasz Wyka (@tomasz) August 6, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 06, 2016 at 02:38PM
@GrigorijEs chyba że wyjmie kartę SIM
— Tomasz Wyka (@tomasz) August 6, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 06, 2016 at 02:38PM