@GolaBartek przecież jedni i drudzy cały czas rozwijają te systemy. Nie wierzę, że Apple nie będzie nadganiać :)
posted in twitter
@GolaBartek przecież jedni i drudzy cały czas rozwijają te systemy. Nie wierzę, że Apple nie będzie nadganiać :)
@GolaBartek przecież jedni i drudzy cały czas rozwijają te systemy. Nie wierzę, że Apple nie będzie nadganiać :)
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 23, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 23, 2016 at 10:30AM