tomaszwyka

@GolaBartek przecież jedni i drudzy cały czas rozwijają te systemy. Nie wierzę, że Apple nie będzie nadganiać :)

@GolaBartek przecież jedni i drudzy cały czas rozwijają te systemy. Nie wierzę, że Apple nie będzie nadganiać :)


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 23, 2016 at 10:30AM