tomaszwyka

Gdybyśmy tak grali z Argentyną jak dziś z Francją to wczoraj byśmy już sobie zapewnili awans do ¼ z Australią a takto… będzie ciężko bo właśnie tracimy bramkę ⅛ ??Francja – ??Polska (1 – 0) #fra #pol #frapol #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial

Gdybyśmy tak grali z Argentyną jak dziś z Francją to wczoraj byśmy już sobie zapewnili awans do ¼ z Australią a takto… będzie ciężko bo właśnie tracimy bramkę ⅛ ??Francja – ??Polska (1 – 0) #fra #pol #frapol #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 04, 2022 at 04:44PM