Gdybyśmy tak grali z Argentyną jak dziś z Francją to wczoraj byśmy już sobie zapewnili awans do ¼ z Australią a takto… będzie ciężko bo właśnie tracimy bramkę ⅛ ??Francja – ??Polska (1 – 0) #fra #pol #frapol #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial
posted in twitter
Gdybyśmy tak grali z Argentyną jak dziś z Francją to wczoraj byśmy już sobie zapewnili awans do ¼ z Australią a takto… będzie ciężko bo właśnie tracimy bramkę ⅛ ??Francja – ??Polska (1 – 0) #fra #pol #frapol #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial
Gdybyśmy tak grali z Argentyną jak dziś z Francją to wczoraj byśmy już sobie zapewnili awans do ¼ z Australią a takto… będzie ciężko bo właśnie tracimy bramkę
⅛ ??Francja – ??Polska (1 – 0)
#fra #pol #frapol
#Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial— tomasz (@tomasz)
Dec 4, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 04, 2022 at 04:44PM