tomaszwyka

@franeloo no przecież nie zapłacę za Hyundaia tyle samo co za Mercedesa @Durin90

@franeloo no przecież nie zapłacę za Hyundaia tyle samo co za Mercedesa @Durin90


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 27, 2016 at 06:48PM