@franeloo no przecież nie zapłacę za Hyundaia tyle samo co za Mercedesa @Durin90
posted in twitter
@franeloo no przecież nie zapłacę za Hyundaia tyle samo co za Mercedesa @Durin90
@franeloo no przecież nie zapłacę za Hyundaia tyle samo co za Mercedesa @Durin90
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 27, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 27, 2016 at 06:48PM