@Durin90 może coś z serwerami Apple się działo… ciężko powiedzieć
posted in twitter
@Durin90 może coś z serwerami Apple się działo… ciężko powiedzieć
@Durin90 może coś z serwerami Apple się działo… ciężko powiedzieć
— tomasz (@tomasz)
Jan 30, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
January 30, 2023 at 12:51PM