@Durin90 mam ten silnik w 430i… jedynym minusem tego auta są właśnie osiągi, ratuje go otwierany dach ;)
posted in twitter
@Durin90 mam ten silnik w 430i… jedynym minusem tego auta są właśnie osiągi, ratuje go otwierany dach ;)
@Durin90 mam ten silnik w 430i… jedynym minusem tego auta są właśnie osiągi, ratuje go otwierany dach ;)
— tomasz ?????? (@tomasz)
Oct 28, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 28, 2022 at 11:17AM