tomaszwyka

@Durin90 mam ten silnik w 430i… jedynym minusem tego auta są właśnie osiągi, ratuje go otwierany dach ;)

@Durin90 mam ten silnik w 430i… jedynym minusem tego auta są właśnie osiągi, ratuje go otwierany dach ;)



from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 28, 2022 at 11:17AM