@Durin90 @jamirq @JacekKukowka większość zjeżdża… i nie widzę różnicy czy jadę BMW z wielkim ryjem czy z małym ryjkiem… ale są tacy co nie zjeżdżają tylko „wyprzedzają” kilkanaście aut… wtedy czekam na lukę na prawym i nara, bez mrugania, bez trąbienia, bez nerwów.
posted in twitter
@Durin90 @jamirq @JacekKukowka większość zjeżdża… i nie widzę różnicy czy jadę BMW z wielkim ryjem czy z małym ryjkiem… ale są tacy co nie zjeżdżają tylko „wyprzedzają” kilkanaście aut… wtedy czekam na lukę na prawym i nara, bez mrugania, bez trąbienia, bez nerwów.
@Durin90 @jamirq @JacekKukowka większość zjeżdża… i nie widzę różnicy czy jadę BMW z wielkim ryjem czy z małym ryjkiem… ale są tacy co nie zjeżdżają tylko „wyprzedzają” kilkanaście aut… wtedy czekam na lukę na prawym i nara, bez mrugania, bez trąbienia, bez nerwów.
— tomasz ?????? (@tomasz)
Aug 13, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
August 13, 2022 at 07:44AM