tomaszwyka

@Durin90 dla mnie mój MBPr to wół roboczy… a przez 12 lat nigdy Mac mnie nie zawiódł. A Windows? Ugh ?

@Durin90 dla mnie mój MBPr to wół roboczy… a przez 12 lat nigdy Mac mnie nie zawiódł. A Windows? Ugh ?


from Twitter https://twitter.com/tomasz

October 27, 2016 at 06:04AM