@Durin90 dla mnie mój MBPr to wół roboczy… a przez 12 lat nigdy Mac mnie nie zawiódł. A Windows? Ugh ?
posted in twitter
@Durin90 dla mnie mój MBPr to wół roboczy… a przez 12 lat nigdy Mac mnie nie zawiódł. A Windows? Ugh ?
@Durin90 dla mnie mój MBPr to wół roboczy… a przez 12 lat nigdy Mac mnie nie zawiódł. A Windows? Ugh ?
— Tomasz Wyka (@tomasz) October 27, 2016
from Twitter https://twitter.com/tomasz
October 27, 2016 at 06:04AM