tomaszwyka

@dominiklada niektóre terminale są źle skonfigurowane ale to jest mega rzadkość… mi w ciągu kilku lat zdarzyło się to tylko raz

@dominiklada niektóre terminale są źle skonfigurowane ale to jest mega rzadkość… mi w ciągu kilku lat zdarzyło się to tylko raz



from Twitter https://twitter.com/tomasz

March 13, 2021 at 11:47AM