@dominiklada niektóre terminale są źle skonfigurowane ale to jest mega rzadkość… mi w ciągu kilku lat zdarzyło się to tylko raz
posted in twitter
@dominiklada niektóre terminale są źle skonfigurowane ale to jest mega rzadkość… mi w ciągu kilku lat zdarzyło się to tylko raz
niektóre terminale są źle skonfigurowane ale to jest mega rzadkość… mi w ciągu kilku lat zdarzyło się to tylko raz
— Tomasz Wyka⚡️ (@tomasz) March 13, 2021
from Twitter https://twitter.com/tomasz
March 13, 2021 at 11:47AM