@dominiklada @KamilBrzezinski @auto_moto_pl mimo wszystko tankując poza Orlenem zmniejszamy ich zyski (pozostaje im hurt a detal idzie do kogoś innego). Racing faktycznie jest targany z Niemiec więc tym bardziej warto go lać bo wtedy już tylko zostają podatki, które trafiają do rządu.
posted in twitter
@dominiklada @KamilBrzezinski @auto_moto_pl mimo wszystko tankując poza Orlenem zmniejszamy ich zyski (pozostaje im hurt a detal idzie do kogoś innego). Racing faktycznie jest targany z Niemiec więc tym bardziej warto go lać bo wtedy już tylko zostają podatki, które trafiają do rządu.
@dominiklada @KamilBrzezinski @auto_moto_pl mimo wszystko tankując poza Orlenem zmniejszamy ich zyski (pozostaje im hurt a detal idzie do kogoś innego).
Racing faktycznie jest targany z Niemiec więc tym bardziej warto go lać bo wtedy już tylko zostają podatki, które trafiają do rządu.— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 3, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 03, 2022 at 10:42AM