tomaszwyka

@dominiklada @KamilBrzezinski @auto_moto_pl mimo wszystko tankując poza Orlenem zmniejszamy ich zyski (pozostaje im hurt a detal idzie do kogoś innego). Racing faktycznie jest targany z Niemiec więc tym bardziej warto go lać bo wtedy już tylko zostają podatki, które trafiają do rządu.

@dominiklada @KamilBrzezinski @auto_moto_pl mimo wszystko tankując poza Orlenem zmniejszamy ich zyski (pozostaje im hurt a detal idzie do kogoś innego). Racing faktycznie jest targany z Niemiec więc tym bardziej warto go lać bo wtedy już tylko zostają podatki, które trafiają do rządu.



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 03, 2022 at 10:42AM