tomaszwyka

Dobra, nie ma co płakać… wyszło i tak lepiej niż większość przewidywała no i na pocieszenie… memik na dobranoc #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial https://bit.ly/3UqU56d

Dobra, nie ma co płakać… wyszło i tak lepiej niż większość przewidywała no i na pocieszenie… memik na dobranoc #Qatar2022 #FIFAWorldCup #Mundial https://bit.ly/3UqU56d



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 04, 2022 at 10:05PM