tomaszwyka

@Dezext Wrzuciłem wideo na Dropboxa… liczę, że ktoś da radę odczytać tablice bo mi się niestety nie udało. https://bitly.com/2RDiw5S

@Dezext Wrzuciłem wideo na Dropboxa… liczę, że ktoś da radę odczytać tablice bo mi się niestety nie udało. https://bitly.com/2RDiw5S



from Twitter https://twitter.com/tomasz

April 15, 2021 at 11:51AM