@Dezext Wrzuciłem wideo na Dropboxa… liczę, że ktoś da radę odczytać tablice bo mi się niestety nie udało. https://bitly.com/2RDiw5S
posted in twitter
@Dezext Wrzuciłem wideo na Dropboxa… liczę, że ktoś da radę odczytać tablice bo mi się niestety nie udało. https://bitly.com/2RDiw5S
Wrzuciłem wideo na Dropboxa… liczę, że ktoś da radę odczytać tablice bo mi się niestety nie udało.https://t.co/2exu505UMY
— Tomasz Wyka⚡️ (@tomasz) April 15, 2021
from Twitter https://twitter.com/tomasz
April 15, 2021 at 11:51AM