tomaszwyka

@Dezext początkowo myślałem, że to Opel Astra ale faktycznie wygląda trochę jak Mini… ciekawe czy też nie było kradzione

@Dezext początkowo myślałem, że to Opel Astra ale faktycznie wygląda trochę jak Mini… ciekawe czy też nie było kradzione



from Twitter https://twitter.com/tomasz

April 15, 2021 at 12:19PM