@DenisMarciniak Nie mam nic przeciwko… nawet te aligatory ścierpię
posted in twitter
@DenisMarciniak Nie mam nic przeciwko… nawet te aligatory ścierpię
@DenisMarciniak Nie mam nic przeciwko… nawet te aligatory ścierpię
— tomasz (@tomasz)
Dec 18, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
December 18, 2022 at 05:51PM