@DanWrz96 @WuuMac @jamirq nie zaglądam do telefonu… cały czas patrzę na drogę a dopiero później wycinam i wrzucam to co się nagrało
posted in twitter
@DanWrz96 @WuuMac @jamirq nie zaglądam do telefonu… cały czas patrzę na drogę a dopiero później wycinam i wrzucam to co się nagrało
@DanWrz96 @WuuMac @jamirq nie zaglądam do telefonu… cały czas patrzę na drogę a dopiero później wycinam i wrzucam to co się nagrało
— tomasz (@tomasz)
Feb 4, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 04, 2023 at 10:06AM