tomaszwyka

@DanielWrzosek @DerlatkaMateusz BMW zatrudniło niedawno szefa Quattro co wskazywałoby na to, że nowe M będą 4×4 ale myślę, że będzie opcja.

@DanielWrzosek @DerlatkaMateusz BMW zatrudniło niedawno szefa Quattro co wskazywałoby na to, że nowe M będą 4×4 ale myślę, że będzie opcja.


from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 13, 2016 at 06:01PM