tomaszwyka

@Czujny Warto, pod warunkiem, że Twój op oferuje eSIM (ja korzystam w @Orange_Polska i jest git)… dzięki temu mogę iść pobiegać bez telefonu (muzykę, SMS, połączenia, zapisywanie trasy i treningu obsługuje zegarek) Szkła też używam bo ta mityczna wytrzymałość jest niestety mityczna? https://bit.ly/3BZ4S1m

@Czujny Warto, pod warunkiem, że Twój op oferuje eSIM (ja korzystam w @Orange_Polska i jest git)… dzięki temu mogę iść pobiegać bez telefonu (muzykę, SMS, połączenia, zapisywanie trasy i treningu obsługuje zegarek) Szkła też używam bo ta mityczna wytrzymałość jest niestety mityczna? https://bit.ly/3BZ4S1m



from Twitter https://twitter.com/tomasz

December 26, 2022 at 07:32PM