tomaszwyka

@Czujny @BaronXboksa przy praktycznie zerowej prędkości… od 24 lat korzystam w ten sposób z każdej zimy, jest zabawa, jest nauka, bez żadnych przypałów… uważam że jest bezpiecznie✌️

@Czujny @BaronXboksa przy praktycznie zerowej prędkości… od 24 lat korzystam w ten sposób z każdej zimy, jest zabawa, jest nauka, bez żadnych przypałów… uważam że jest bezpiecznie✌️



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 03, 2023 at 07:23PM