@Czujny @BaronXboksa przy praktycznie zerowej prędkości… od 24 lat korzystam w ten sposób z każdej zimy, jest zabawa, jest nauka, bez żadnych przypałów… uważam że jest bezpiecznie✌️
posted in twitter
@Czujny @BaronXboksa przy praktycznie zerowej prędkości… od 24 lat korzystam w ten sposób z każdej zimy, jest zabawa, jest nauka, bez żadnych przypałów… uważam że jest bezpiecznie✌️
@Czujny @BaronXboksa przy praktycznie zerowej prędkości… od 24 lat korzystam w ten sposób z każdej zimy, jest zabawa, jest nauka, bez żadnych przypałów… uważam że jest bezpiecznie✌️
— tomasz (@tomasz)
Feb 3, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 03, 2023 at 07:23PM