tomaszwyka

@CzarliR6 ja bym swojej kobiecie Mercedesa nie kupił… zbyt mocno ją kocham

@CzarliR6 ja bym swojej kobiecie Mercedesa nie kupił… zbyt mocno ją kocham



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 02, 2022 at 11:48AM