@CzarliR6 ja bym swojej kobiecie Mercedesa nie kupił… zbyt mocno ją kocham
posted in twitter
@CzarliR6 ja bym swojej kobiecie Mercedesa nie kupił… zbyt mocno ją kocham
@CzarliR6 ja bym swojej kobiecie Mercedesa nie kupił… zbyt mocno ją kocham
— tomasz wyka (@tomasz)
Nov 2, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 02, 2022 at 11:48AM