Co za hipokryta… w piątek będzie mówił, że nie wolno?♂️ https://bit.ly/3xDlvgp
posted in twitter
Co za hipokryta… w piątek będzie mówił, że nie wolno?♂️ https://bit.ly/3xDlvgp
Co za hipokryta… w piątek będzie mówił, że nie wolno?♂️ https://bit.ly/3xDlvgp
— tomasz (@tomasz)
Feb 19, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 19, 2023 at 08:35PM