tomaszwyka

@centryca jeśli więc nie nieruchomości ani własny biznes… to zostaje totolotek ale zdecydowanie lepsze od totolotka są kryptowaluty (milion razy większa szansa na wygraną)… oczywiście szczerość i prawda popularne nie są więc na lajki nie ma co liczyć… jebać to ?

@centryca jeśli więc nie nieruchomości ani własny biznes… to zostaje totolotek ale zdecydowanie lepsze od totolotka są kryptowaluty (milion razy większa szansa na wygraną)… oczywiście szczerość i prawda popularne nie są więc na lajki nie ma co liczyć… jebać to ?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 23, 2023 at 11:09PM