@Carmar_pl @mateuszbudzen @royalgaragecars @jaskiniowietz @auto_moto_pl @SzczecinMoto akcyzy tam nie mają więc na starcie masz kilkanaście procent ?
posted in twitter
@Carmar_pl @mateuszbudzen @royalgaragecars @jaskiniowietz @auto_moto_pl @SzczecinMoto akcyzy tam nie mają więc na starcie masz kilkanaście procent ?
@Carmar_pl @mateuszbudzen @royalgaragecars @jaskiniowietz @auto_moto_pl @SzczecinMoto akcyzy tam nie mają więc na starcie masz kilkanaście procent ?
— tomasz (@tomasz)
Nov 30, 2022
from Twitter https://twitter.com/tomasz
November 30, 2022 at 09:43AM