tomaszwyka

@Carmar_pl @mateuszbudzen @royalgaragecars @jaskiniowietz @auto_moto_pl @SzczecinMoto akcyzy tam nie mają więc na starcie masz kilkanaście procent ?

@Carmar_pl @mateuszbudzen @royalgaragecars @jaskiniowietz @auto_moto_pl @SzczecinMoto akcyzy tam nie mają więc na starcie masz kilkanaście procent ?



from Twitter https://twitter.com/tomasz

November 30, 2022 at 09:43AM