@Carmar_pl @EmilKulaga ubezpieczenia zawsze mam full z GAPem… więc generalnie nie musiałem auta odzyskiwać – zrobiłem to tylko dla zasady A z dodatkowych zabezpieczeń mam pudełko na klucze, które tłumi sygnał z kluczyków oraz immobilizer (trzeba podać kod)
posted in twitter
@Carmar_pl @EmilKulaga ubezpieczenia zawsze mam full z GAPem… więc generalnie nie musiałem auta odzyskiwać – zrobiłem to tylko dla zasady A z dodatkowych zabezpieczeń mam pudełko na klucze, które tłumi sygnał z kluczyków oraz immobilizer (trzeba podać kod)
@Carmar_pl @EmilKulaga ubezpieczenia zawsze mam full z GAPem… więc generalnie nie musiałem auta odzyskiwać – zrobiłem to tylko dla zasady
A z dodatkowych zabezpieczeń mam pudełko na klucze, które tłumi sygnał z kluczyków oraz immobilizer (trzeba podać kod)— tomasz (@tomasz)
Feb 15, 2023
from Twitter https://twitter.com/tomasz
February 15, 2023 at 07:13AM