tomaszwyka

@Carmar_pl @EmilKulaga ubezpieczenia zawsze mam full z GAPem… więc generalnie nie musiałem auta odzyskiwać – zrobiłem to tylko dla zasady A z dodatkowych zabezpieczeń mam pudełko na klucze, które tłumi sygnał z kluczyków oraz immobilizer (trzeba podać kod)

@Carmar_pl @EmilKulaga ubezpieczenia zawsze mam full z GAPem… więc generalnie nie musiałem auta odzyskiwać – zrobiłem to tylko dla zasady A z dodatkowych zabezpieczeń mam pudełko na klucze, które tłumi sygnał z kluczyków oraz immobilizer (trzeba podać kod)



from Twitter https://twitter.com/tomasz

February 15, 2023 at 07:13AM